Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro 1. ročník

Týden od 18. do 22. června

Máme za sebou školu v přírodě. Prvňáčky musím moc pochválit, jak ji zvládli, byli šikovní, velmi samostatní a programu se zúčastňovali s nadšením. Až na pár ojedinělých slziček ze stesku po rodičích vypadali všichni spokojeně a užívali si nejen připravený program, ale i volné chvíle s kamarády. S nikým jsem naštěstí nemusela řešit žádné výrazné prohřešky v chování, takže věřím, že si na školu v přírodě všichni uchováme pěkné vzpomínky:). 

Český jazyk

Budeme číst a psát o zdravých svačinkách a trénovat čtení s porozuměním. V písance nás čeká K, ď, Ď, ť, Ť, ň, Ň. 

Matematika

Už budeme jen opakovat a upevňovat naučené počítání v různých typech úloh. Děti by měly ovládat sčítání a odčítání do 20, i s dopočítáváním (např. 7 + __ = 12), porovnávat čísla, řešit jednoduché slovní úlohy. 

Prvouka

Budeme se zabývat smysly a před prázdninami neuškodí taky trocha prevence, takže si povíme o tom, jaká nebezpečí na děti číhají a jak se jich vyvarovat. 

Další informace

V úterý 19. 6. budou třídní schůzky, opět formou individuálních pohovorů. Přijít za mnou můžete kdykoliv mezi 14:30 a 17:30. Pokud Vám tento den nebo čas nevyhovuje a přesto byste se mnou rádi mluvili, není problém se domluvit na jiném termínu. 

 

 
 

Portrét