Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže 2012/2013

11. 10. 2012

 Logická olympiáda

V kraji se zúčastnilo 791 řešitelů, v celé republice 6965 řešitelů.

Naši žáci se umístili:                                    kraj                    republika

1. Monika Novotná                                  149. - 184.              1115. - 1442.

2.Vojta Válek                                            217. - 260.              1772. - 2210.

3.Vladimír Voronin                                   261. - 301.              3256. - 3847.

4. Václav Jež                                             347. - 406.              3256. - 3847.

5. - 6. Martina Ježová                              407. - 500.               3848. - 4549.

5.- 6. Ondřej Šmerda                              407. - 500.                3848. - 4549.

Blahopřejeme!!!!!!!

 

Poznej kvalitu, vyhraj kvalitu - celostátní výtvarná soutěž vyhlášená Národní politikou kvality

3. místo - Lukáš Kučera, 1. ročník

 

Matematický klokan

Kategorie CVRČEK ( max 90 bodů )

1. Anděla Šebestová                                 63 bodů

2.- 3. Anna Benešová                               62 bodů

2.- 3. Klára Kocourková                            62 bodů

 

Kategorie KLOKÁNEK ( max 120 bodů )

1. Vladimír Voronin                                   81 bodů

2. Martina Ježová                                      76 bodů

3. Vojtěch Válek                                        71 bodů

 

Ekoolympiáda - školní kolo

kategorie 2. a 3. ročník

1. Jeschke Natálie

2. - 3. Benešová Anna

           Edlerová Michaela

kategorie 4. a 5. ročník

1. Drlíková Tereza

2. Blažek David

3. Jakubec Dominik

 

EKOOLYMPIÁDA - oblastní kolo (15 družstev v každé kategorii)

kategorie 2. a 3. ročník

1. místo - družstvo ve složení: Natálie Jeschke, Edlerová Michaela, Šarafínová Lucie

3. místo - družstvo ve složení: Anna Benešová, Karolína Vaněčková, Veronika Ducháčová

 

kategorie 4. a 5. ročník

3. místo - družstvo ve složení: Martina Ježová, Kateřina Šmausová, Vojta Válek

 

Atletické závody - oblastní kolo (malé školy)

1. místo - mladší žákyně : Nela Bartoňková, Ilona Kynclová, Kristina Straková

2. místo - mladší žáci: Vojtěch Kvoch, Václav Voda, Filip Vyhlídal

3. místo starší žákyně: Monika Novotná, Kateřina Šmausová, Sarah Yunisová

3. místo starší žáci: Dominik Svoboda, Ondřej Šmerda, Vladimír Voronin

Pořadí jednotlivců: 

1. místo - Ilona Kynclová

3. místo - Václav Voda

3.místo - Sarah Yunisová

3. místo - Vladimír Voronin