Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže 2015/2016

9. 10. 2015

Atletické přebory - Tvarožná

Individuální ocenění:

1. místo - Anna Benešová

1. místo - Barbora Dostálová

1. místo - Vojtěch Kvoch

 

1. místo družstvo - mladší žákyně:

Barbora Dostálová, Barbora Krejčí, Hana Slouková

2. místo družstvo - mladší žákyně:

Judita Válková, Tereza Valehrachová, Alžběta Horáčková

2. místo družstvo - mladší žáci:

Marek Vyhlídal, Leo Pospíšil, Robin Pleskač

1. místo družstvo - starší žákyně:

Anna Benešová, Klára Kocourková, Sofie Said

1. místo družstvo - starší žáci:

Vojtěch Kvoch. Jan Beneš, Tomáš Richter

3. místo družstvo - starší žáci:

Vojtěch Jež, Marek Jež, Lukáš Richter

 

Ekoolympiáda - oblastní kolo

1. místo - Benešová Anna, Kvoch Vojtěch, Hrdličková Tereza

 

Žabákova matematická miniolympiáda 4. tříd - městské kolo

Vojtěch Jež          10. místo

Tereza Hrdličková    16. místo

 

Žabákova matematická miniolympiáda 4. tříd - školní kolo

úspěšní řešitelé postupující do městského kola:

Vojtěch Jež - 22 bodů (z 25 možných)

Tereza Hrdličková - 15,5 bodů

 

Okrskový turnaj ve vybíjené

4. a 5. ročník - 3. místo

 

Pythagoriáda - okresní kolo

Anna Benešová       6. místo, úspěšný řešitel

 

Babylon - rozumíme si - městské kolo

Karolína Vaněčková      7. místo

 

Matematický klokan - školní kolo ( možno získat 120 bodů)

1. Benešová Anna         110 bodů

    Vaněčková Karolína   110 bodů

2. Beneš Jan                 107 bodů

3. Krejčí Kryštof              93 bodů

 

Matematická olympiáda - okresní kolo ( 131 řešitelů)

úspěšní řešitelé:

Anna Benešová        5. místo         13 bodů ( z 18ti možných)

Kryštof Krejčí          7. místo           11 bodů

 

Mateso - matematická soutěž (městské kolo)

Anna Benešová       úspěšný řešitel         7. místo          9 bodů (z 15ti)

 

Logická olympiáda:

účastnilo se 1841 účastníků v našem kraji, z naší školy si nejlépe vedli:

1. Jan Beneš        60. - 62. místo

2. Vojta Jež          303. - 329. místo

3. Anna Benešová      419. - 438. místo