Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže 2016/2017

13. 10. 2016

Atletické přebory - Tvarožná

- zde jsme byli velmi úspěšní, takže je jeddnodušší přiložit výsledkovou listinu

Výsledková listina

Ekologická olympiáda - školní kolo (postupují do oblastního kola)

2. třída: Trnková Hana, Válková Judita, Hradilová Laura

3. třída: Horáčková Alžběta, Truksová Odeta, Edlerová Petra

4. třída: Slouková Gabriela, Kašíková Šárka, Hůrka Matěj

5. třída: Jež Vojtěch, Rudolecký David, Kučera Lukáš

 

Žabáčkova matematická miniolympiáda - školní kolo

úspěšní řešitelé:

Hana Slouková - 30 bodů

Gabriela Slouková - 28,5 bodů

Matouš Zubek - 22,5

Tereza Valehrachová - 20,5

Kristýna Valehrachová - 20

Šárka Kašíková - 19,5

Zahra Hossein - 18,5

 

Babylon - Rozumíme si - městské kolo

13. místo   Tereza Hrdličková

 

Matematický klokan - kategorie Klokánek - školní kolo

1. místo Kristýna Valehrachová - 102 bodů

2. místo Tereza Hrdličková - 99 bodů

3. místo Vojtěch Jež - 97 bodů

 

Matematický klokan - kategorie Cvrček - školní kolo

1. místo Ondřej Hůrka - 68 bodů

2. místo Robin Pleskač - 63 bodů

3. místo Zlata Šebestová - 60 bodů

 

Literární soutěž - Škola je bezva - MAS Bobrava

3. místo - Maxmilián Horák

 

Recitační soutěž - školní kolo

1. místo  Alžběta Horáčková

              Hana Slouková

2. místo  Lukáš Čejda

3. místo Julie Matušková

 

Matematická olympiáda - okresní kolo

7. místo Tereza Hrdličková

12. místo Artur Čada

 

Mateso - matematická soutěž pro žáky 5. ročníku

městské kolo

7. místo Vojtěch Jež

 

Logická olympiáda

V celé republice se zapojilo 14706 řešitelů, v Jihomoravském kraji 2125 řešitelů.

Tři nejlepší z naší školy:                        pořadí kraj            pořadí ČR

Slouková Hana                                       38. - 41.               169. - 191.

Slouková Gabriela                                 142. - 155.             847. - 511.

Čada Artur                                            485. - 511.            2966. - 3096.